Wybór różnych aktywności fizycznych

Hej, mogę robić trening interwałowy 4 minutowy rano a wieczorem biegać ? albo wgl zrobić ten trening rano a wieczorem jakaś inna aktywność ?

Witam serdecznie,

Nie wiem jakie są Pani możliwości i jak długo Pani ćwiczy, wiec ciężko mi coś doradzić, jednak jeżeli będzie to KRÓTKI trening interwałowy to owszem może Pani jeszcze biegać wieczorem. Proszę pamiętać, że nie należy się przemęczać a mięśnie muszą mieć czas na regenerację, odpoczynek więc nie trenuje Pani codziennie. Nie należy również ćwiczyć na czczo. Posiłek powinien być zjedzony na około 2h przed treningiem. Pamięta Pani również aby dostosować swój jadłospis do zapotrzebowania energetycznego, które rośnie przy aktywności fizycznej. Może Pani również wybrać taką opcję: jednego dnia zrobić porządny, dłuższy niż parę minut trening interwałowy a innego dnia biegać. Powodzenia!

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk