Plan treningowy w bieganiu

Czy ktos był by wstanie ułożyć plan treningowy na 18 letniego chłopca. Na kondycjie w formie biegania ?

Witam serdecznie,

Podaje Pan zbyt mało informacji aby ułożyć tego typu plan treningowy. Należałoby znać przynajmniej wagę, wzrost, dotychczasową aktywność fizyczną, możliwości, styl życia. Na podstawie takich danych nikt nie ułoży Panu planu treningów. Postara się Pan zacząć treningi od 15-20 minut i stopniowo zwiększać czas oraz intensywność. Nie trenuje tez Pan codziennie ponieważ mięśnie muszą mieć czas na regenerację , odpoczynek.

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk