Alkoholizm a problemy rodzinne

mam problem z alkoholem.mam42 lata i nie daje rady.mialam wszywke ale przepilem.to chyba byly witaminy potrzebuje rady bo nie potrafie dalej.zucila mie dziewczyna,dziecko mie nienawidzi

Witam.
Zdecydowanie potrzebuje Pan pomocy. Może warto rozważyć terapię? Najlepiej w specjalistycznym ośrodku. Tylko terapia ma sens jeśli naprawdę tego pragniemy. Myślę że stosunek dziecka do Pana powinna znacząco zmotywować.
Życzę powodzenia i wytrwałości w terapii uzależnień

Witam,

To co Pan przezywa, rzeczywiście może wydawać się straszne i trudne do ogarnięcia, z tego co rozumiem, próbuje Pan teraz pozbierać swoje życie w jedną całość ?

Zastanawiam się, co w Pana przeszłości było takim bodźcem, który dawał przysłowiowego "kopniaka" do tego żeby ruszyć z miejsca i na nowo zacząć ogarniać swoje życie ?
Kiedy Pan ostatnio zrobił ten ten pierwszy krok, który pomógł Panu w "ogarnięciu"swojego życia i co wtedy pomagało ?
Może warto przypomnieć sobie, jak to wtedy wyglądało ? i ...zacząć to znowu robić, powtórzyć to wszystko co wtedy pomagało!

Proszę odpowiedzieć sobie na pytanie: ile, co muszę zrobić, żeby wyjść z tej strasznej sytuacji w jakiej teraz Pan tkwi?
A jak Pan z niej wyjdzie to co takiego będzie działo się, co nie dzieje się teraz?

pytań, jak drogowskazów jest wiele na drodze, gdzie najważniejszy jest pierwszy krok!

Może warto skorzystać z pomocy jaką mógłby Pan uzyskać w Poradni Leczenia Uzależnień, gdzie znajdzie Pan psychoterapeutę uzależnień, który poprowadziłby Pana tą trudną drogą ?!

pozdrawiam

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=ts

Dzień dobry,
Należy zgłosić się do ośrodka terapii uzależnień i nie poddawać się przy niepowodzeniach. Początki są najgorsze. Powodzenia!
Choroba alkoholowa jest straszna, ale można ją opanować. Proszę zapisać się na indywidualną terapię. Uzyska Pan profesjonalne wsparcie. Jest to możliwe w ramach NFZ.