Analiza wagi po przebytej gruźlicy

witam mam 35 lat i warze tylko40kg nie jestem w stanie pszytyc nie wiem co robic jestem po pszebytej gruzlicy obecnie wszystko jest dobrze co robic by choc troche pszytyc jem durzo a nawet stosowalam odrzywki na mase ciala i terz nic proszw o pomoc

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u dietetyka. W Pani przypadku dieta powinna być dobrana indywidualnie a błędy dietetyczne wyłapane podczas zbierania wywiadu.

Pozdrawiam.