Anemia u 22-miesięcznego dziecka

Witam. Jestem mamą 22 miesięcznej córeczki. Dziecko od ok. roku zmaga się z anemią. Wyszło przypadkiem jak na SORze miała wykonaną morfologię. Problem w tym, że dziecko ma awersję do mięsa niemal w każdej postaci. Nie pomaga wybór, sposób podania, przemycanie - wtedy nawet zupki nie zje. Jajek nie lubi... Ryby zrobi może ze dwa kęsy. Nie ma problemu z jedzeniem warzyw i produktami zbożowymi. Anemia na chwilę obecną zaleczona -ale przy jej diecie grozi jej nawrót... prosze o pomoc..

Proszę podawać dziecku codziennie gotowaną kaszę jaglaną na przemian z kaszą quinoa. Gorącą kaszę należy wymieszać z 1 żółtkiem. Dodatkowo musi Pani próbować przemycać ryby, drób lub mięso. Pozdrawiam