Atak furii po alkoholu

Co się dzieje ? Jestem zawsze spokojny po alkoholu a wczoraj po spożyciu też byłem spokojny do momentu gdzie przyjechałem do domu i dostałem bez przyczyny ataku furii. Zaczołem kopać w ściany, krzyczeć, przeklinać itp. Oczywiście nic nie pamiętam. Dopiero po spoliczkowaniu mnie odzyskałem swój rozum i myślenie. Co to było ?

Dzień dobry!

Wszelkie środki psychoaktywne (w tym alkohol) oddziałują na ośrodkowy układ nerwowy i mogą w niespodziewany i nieprzewidywalny sposób wpływać na zachowanie, świadomość, postrzeganie, nastrój, kontrolę nad sobą, pamięć itp. Choć ma Pan wrażenie, że "po alkoholu zawsze jestem spokojny", tak naprawdę nigdy nie jest możliwe stwierdzenie tego z taką pewnością i zapewnienie, że na daną osobę alkohol nigdy nie wpłynie w sposób destrukcyjny.

Pozdrawiam!

Pogarszający się stan przy nadużywaniu alkoholu. Choroba ma charakter postępujący i będzie robiło się coraz gorzej jeżeli nie podejmie Pan profesjonalnego leczenia w placówce leczenia uzaleznień