Badanie wieku kostnego u 21-latka

Witam chciałbym się zapytać jeżeli chodzi o badanie wzrostu(badanie wieku kostnego) jest sensowne w wieku 21 lat u osoby bardzo aktywnej fizycznie gdzie ma podstawy by sądzić że może złapać te kilka cm i czy jest sens umawiać się na wizytę w takiej sprawię ?

Lek. Tomasz Budlewski

A jaki jest wzrost u Pana? Jaki u rodziców? Sadze że warto jest udac sie do lekarza ortopedy.