Bakteria clostridium a dieta

Stryj 83 letni lezy w szpitalu z bakteria clostridium jakie naturalne produkty mozna mu podawać

Witam, synbiotyk kupiony w aptece. Jest to połączenie bakterii probiotycznych z "odżywką" dla tych bakterii. Zaleca się, aby w zestawie szczepów bakterii wystepowały Saccharomyces boulardi. Synbiotyk należy przyjmować pomiędzy antybiotykami, np. jeśli antybiotyk zażywany jest rano i wieczorem, to synbiotyk należy wziąć w środku dnia. Pozdrawiam