Ból brzucha nad pępkiem po infekcji z biegunką i wymiotami u 5-latka

Witam mam pytanie mój pięcioletni syn tydzień temu miał infekcje wirusową połączonąz wymiotami i biegunką od tamtej pory co noc skarży się na ból w okolicy nad pępkiem w górę .Byłam u lekarza rodzinnego i na dyżurze w szpitalu ale jest bez zmian. Kazano podać no-spę paracetamol i lacidofil, w dzień go nie boli a wieczorem normalnie zasypia i około 1 w nocy budzi się jest niespokojny mówi że o boli.Prosze o poradę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie górnego odcinak przewodu pokarmowego. Wskazane jest wdrożenie diagnostyki. Proszę zatem udać się do lekarza.