Ból i osłabienie lewej nogi oraz bóle krzyża a niespojony łuk S1 i nadwaga

NIESPOJONY ŁUK S 1 , WITAM , OD DWÓCH MIESIĘCY DOKUCZA MI BÓL I OSŁABIENIE LEWEJ NOGI ( ŁYDKA , KOLANO DRŻENIA MIĘSNI NA CIELE ) , DO TEGO BÓLE KRZYŻA PRZY PORUSZANIU , LEKARZ NEUROLOG NIE STW. ODCHYLEŃ OD NORMY , W BADANIU RTG JAKIE MIAŁAM KILKA LAT TEMU WYSZŁO , ŻE MAM NIESPOJONY ŁUK S1, DODAM , ŻE WYKONUJĘ PRACĘ SIEDZĄCĄ I MAM NADWAGĘ CZY TA WADA MOŻE POWODOWAĆ TAKIE OBJAWY , Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ

Może, trzeba codziennie ćwiczyć ok 30 minut, żeby wzmocnić mięśnie kręgosłupa i doprowadzić wagę do normy, a na pewno będzie lepiej.