Ból kości po autoprzeszczepie

Proszę mi odpowiedzieć czy jest normalne że po autoprzeszczepie szpiku bolą mnie bardzo wszystkie kości najbardziej czuję kłucia w żebrach [mam szpiczaka] lekarz powiedział że jest całkowita remisja [3 miesiące temu] lecz ja czuję się gorzej niż przed przeszczepem [tandemowy]. miesiąc temu spadły mi wyniki krwi prawie o połowę. mieszkam w Kielcach ale do kontroli muszę jechać do Gliwic dopiero za miesiąc mam wizytę a hematolog w Kielcach mówi że ona nie może się wtrącać jak leczą mnie Gliwice.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku wystąpienia niepokojących objawów powinna Pani niezwłocznie udać się na wizytę kontrolną do lekarza. Najlepiej udać się do jednostki, gdzie prowadzona jest terapia.