Ból pleców poniżej pasa promieniujący do brzucha

Bardzo boli mnie kręgosłup ponizej pasa ale nie wiem czy to kręgosłup, bo ból skierowany jest ku stronie lewej obok kregosłupa. Czuję jakby ktos mi włozył coś twartdego, np. orzech, uczucie rozpychania. Ból niekiedy przechodzi jakby do brzucha i jest parcie na stolec.Niekiedy z bólu mam nudności.Lekarz przepisał naproxen a potem Co-dydramol. działa słabo. łapie mnie też kurcz w prawą łydkę i czasem watpię czy to kurcz, bo trzyma kilka godzin.Przy bólac kreg. mam wrazenie jakby mi wszystko drżało

RTG kręgosłupa, usg jamy brzusznej. Badanie neurologiczne w kierunku przemieszczenia dysku lub jego zapalenia. Morfologia krwi i crp w surowicy.