Ból w okolicy lewego ramienia i serca

Witam, dwa dni temu w nocy obudziłam się z bólem w okol. lewego ramienia, ból nie do opisania jak by mnie coś zciskało z całej siły. Nie byłam w stanie oddychać mówić i wogule sie poruszyć. Rano przy głębszym oddechu kłuło mnie w sercu i silne kłucie też w okol. ramienia. Dziś troszke lepiej więcej powietrza potrafie nabrać. Przy tym w nocy zlewam sie potem, czasem też zawroty głowy. Lekarz rodzinny dość szybko stwierdził" mierząc mi jedynie ciśnienie że zle spałam. Podejżewam nerwice sercową

Dzień dobry. Pisze Pani, że podejrzewa u siebie nerwicę serca. W Pani opisie nie odnajduję jednak słów wskazujących na nią bezpośrednio. Domyślam się, że ma Pani przesłanki do takiego stwierdzenia. Być może reaguje Pani podobnie nie pierwszy raz, a podobne objawy pojawiają się w sytuacjach stresowych. Zachęcam wobec tego do konsultacji u specjalisty w leczeniu "nerwicy" jakim są psycholodzy i psychiatrzy.
Agnieszka Lipińska