Bóle gardła, mięśni i stawów, drętwienie rąk oraz ból w klatce piersiowej

Wszystko zaczęło się tydzień temu od bólu gardła. Do tego doszły bóle mięśni i stawów, drętwienie rąk, które od tego czasu jednego dnia się pojawiają, innego ich nie odczuwam. Czasami dokucza mi też ból w klatce piersiowej, cos na kształt bólu serca. Od wczoraj bolą mnie uszy i głowa.. W tym miesiącu spóźnił mi się równiez okres(o 2tyg.) Mam w głowie najczarniejszy scenariusz, boję się pojść do lekarza, gdyż te objawy wskazują chyba na jakieś poważne schorzenie. Proszę o pomoc...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją. Proszę niezwłocznie udać się do lekarza.