Bóle pleców, parestezje nóg, zapalenie tęczówki

0d 32r.choruję na zzsk.jestem kobietą. od pół roku niesamowite bóle pleców,parestezje nóg /uda/ zapalenie tęćzówki ,nic nie pomaga ,biore nlpz i metypred ,brałam tez equoral, mam powiekszone wezły chł. pod pachami, czy szukac innego lekarza czy czekac ,czesto mam 38 st.goraczki pomomo leków

Aleksander Ropielewski

Mam za mało informacji odnośnie dotychczasowego przebiegu choroby i stosowanego leczenia, aby ocenić czy jest Pani leczona właściwie i czy ew. należy zmienić metody leczenia. W przypadku obaw sugeruję kontakt z innym reumatologiem.