Bóle po urazie i uszkodzeniu więzadła

24 czerwca miałem wypadek w pracy.RTG nieznaczne przemieszczenie k.grochowatej w kier.obwodowym,częściowo uszkodzone więzadło.Ból w miejscu urazu i drętwienie palca V.Szyna na 2 tyg.31.07 bad.usg wykazało niewielki obrzęk przyczepu bliższego więzadła łokciowego-rehabilitacja 10x laser i magnetronic nic nie pomogła ból narastał i ręka puchła.Badanie TK i EMG nic nie pokazało 13.11wynik MRI"w podstawie IV kości śródręcza owalna geoda 2-3 mm"cały czas leki p.bólowe i zapalne.Jak to leczyć?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli stan nie ulega poprawie, konieczna jest wizyta u ortopedy.
Pozdrawiam