Bóle w pachwinach i nad kolanami przy ćwiczeniach

witam, od 3-ech miesiecy jestem aktywna fizycznie, ale w trakcie treningu cardio i z ciezarami ( max 10 kg ) przy przysiadach mam bole w obu pachwinach i nad kolanami. Cwicze od 4 do 5 razy w tygodniu. Prosze o porade.

Witam,

Być może intensywność treningów jest zbyt wysoka, a organizm zaczyna protestować dając objawy w postaci bólu.
Proszę rozważyć czy ilość treningów i przede wszystkim ich intensywność jest dostosowana do Pani aktualnych możliwości.
Proszę pamiętać, że organizm potrzebuje czasu na regenerację.

Jeśli ból utrzymuje się zbyt długo proponuję udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który pokieruje Panią na dalsze badania.

Pozdrawiam,
Kamila Kończak