Bolesna kulka wyczuwalna podczas seksu analnego

Dzień dobry, mam taki wstydliwy problem. Podczas stosunku od tylu mój partner poczuł swoim penisem jakąś kulkę w środku i pytał mnie co to jest, ale ja sama nie wiem, jedynie wiem tyle, że bardzo to boli. Proszę o odpowiedź

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Stosunek od tyłu zapewnia głęboką penetrację. Pani partner mógł dotknąć prąciem szyjki macicy. Jeśli ma Pani jakieś wątpliwości, powinno rozwiać je badanie ginekologiczne.