Bolesność po zabiegu chirurgicznym w obrębie kości piszczelowej

Około 10 lat temu przechodziłem operację chirurgiczną w kości piszczelowej w nodze(nowotwór łagodny). Niestety po zabiegu odczuwam wciąż bóle które nasilają się w pewnych okresach przez cały rok, wydaje mi się, że ma to związek z pogodą. Czasami bóle występują a czasami nie. 5 lat temu byłem u chirurga z tym problemem i po rtg i tomogr. układu kostnego całego ciała(nie znaleziono komórek rakowych) przepisał mi tylko przeciwbólowe tabletki. Bóle nadal występują, czy powinienem iść do chirurga?

Witam.
Powinien Pan iść do ortopedy, bo to oni zajmują się problemami kostnymi. Myślę, że konsultacja ortopedyczna byłaby wskazana wobec podawanych dolegliwości. Pozdrawiam i życzę zdrowia.