Bolesność pod łukiem żebrowym

Witam. Dwa dni temu zgłosiłam się na izbę przyjęć z powodu bardzo silnego bólu pod prawym łukiem żebrowym. Nie mogłam chodzić ani stać. Dostałam ketonal i coś rozkurczowego. Pomogło. Do domu wypisano mi tramal 50 i dusphalin. Zażyłam leki, jednak nie pomagają za bardzo, ból powraca. Co mam z tym robić dalej, boję się raka trzustki?

Diagnostykę pogłębić wypada o USG jamy brzusznej. Podstawowe badania biochemiczne a przede wszystkim wywiad i badanie. Nie wiem, na jakim etapie Pani jest. Rak trzustki jest zbyt daleko idącym wnioskiem przy Pani objawach.