Brak apetytu, bezsenność i problemy natury psychicznej

Witam serdecznie. chyba mam depresje lub jakies zaburzenia psychiczne, ponieważ nieradze juz sobie ze soba, coraz mniej mi sie chce jesc, malo sypiam, mysle co by zrobic by zniknac... juz niewiem jak mam sobie z tym radzic a nawet nie mam komu sie wygadac ani zwierzyc :(

Witam, wygląda na to, że faktycznie bardzo Pani cierpi. Proszę tego nie bagatelizować. Warto umówić się na wizytę do psychologa/psychoterapeuty/psychiatry. Pozdrawiam

Witam, rzeczywiście, objawy podawane przez Panią mogą wskazywać na depresję: poczucie zagubienia, zaburzenia jedzenia, snu, czarne myśli. Dodatkowo pisze Pani, że brak Pani wsparcia z zewnątrz, nie ma wokół osób, którym mogłaby pani powiedzieć o swoim problemie. Gorąco zachęcam do wizyty u specjalisty: psychologa, psychiatry - to osoby pomagające w leczeniu problemów psychologicznych i psychicznych. Proszę nie odkładać decyzji o takiej wizycie - im szybciej skorzysta Pani z pomocy, tym szybciej odzyska Pani radość życia. Życzę powodzenia i pozdrawiam.