Brak apetytu, bezsenność i problemy natury psychicznej

Witam serdecznie. chyba mam depresje lub jakies zaburzenia psychiczne, ponieważ nieradze juz sobie ze soba, coraz mniej mi sie chce jesc, malo sypiam, mysle co by zrobic by zniknac... juz niewiem jak mam sobie z tym radzic a nawet nie mam komu sie wygadac ani zwierzyc :(
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Charakterystyka bólu depresyjnego

Dr Dariusz Wasilewski opowiada o bólu odczuwanym podczas depresji. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o depresji, zapoznaj się z wypowiedzią naszego eksperta.

Witam, wygląda na to, że faktycznie bardzo Pani cierpi. Proszę tego nie bagatelizować. Warto umówić się na wizytę do psychologa/psychoterapeuty/psychiatry. Pozdrawiam

0

Witam, rzeczywiście, objawy podawane przez Panią mogą wskazywać na depresję: poczucie zagubienia, zaburzenia jedzenia, snu, czarne myśli. Dodatkowo pisze Pani, że brak Pani wsparcia z zewnątrz, nie ma wokół osób, którym mogłaby pani powiedzieć o swoim problemie. Gorąco zachęcam do wizyty u specjalisty: psychologa, psychiatry - to osoby pomagające w leczeniu problemów psychologicznych i psychicznych. Proszę nie odkładać decyzji o takiej wizycie - im szybciej skorzysta Pani z pomocy, tym szybciej odzyska Pani radość życia. Życzę powodzenia i pozdrawiam.

Agnieszka Szafrańska-Romanów pracuje w Warszawie jako pedagog, psycholog i psychoterapeuta. Swoim pacjentom oferuje realną pomoc w zakresie utrzymania oraz przywrócenia równowagi zdrowia psychicznego. Z jej usług można obecnie skorzystać podczas wizyty w Centrum probalans, a także w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy