Nieszczęście, samotność i smutek u 25-latki

Jestem zalamana, na nic nie mam ochoty, nic mnie juz nie cieszy, jestem nieszczesliwa,mam obawy jak slysze cos stuka i puka mysle ze ktos zaraz przyjdzie po mnie,mysle ze to depresja lub stany lekowe,nerwica to co mam, jestem w zlej kondycji fizycznej i psychicznej, bylam u specjalistow ale stwierdzili zgodnie ze nic mi nie jest, a ja sie boje zycia, nie radze sobie z niczym juz mam dosyc, jestem samotna nie mam nikogo cierpie i jestem nieszczesliwa sama ze soba, czuje sie bardzo zle

Dzień dobry!

Jeśli Pani cierpi - a to właśnie Pani opisuje, - to znaczy, że jest możliwe, aby poczuła się Pani lepiej, rozwiązała swoje problemy i aby uciążliwe objawy odeszły. Odpowiedź, że "nic Pani nie jest" nie jest właściwa.
Zachęcam do dalszego szukania pomocy, zarówno psychiatrycznej, jak i podjęcia psychoterapii.

Pozdrawiam!

Witam. Podane przez Panią objawy wskazują na zaburzenia lękowe, które mają podłoże psychologiczne i dlatego sugerowałabym żeby skorzystała Pani z pomocy psychologa i psychiatry.