Jak poradzić sobie z samotnością i brakiem wsparcia?

Jak poradzić sobie z samotnością i brakiem wsparcia? Bardzo cierpię, jestem samotna, mam depresję, nikt mi nie pomaga, nie wspiera mnie, nie mam do kogo gemby otworzyć. Biorę leki przeciwdepresyjne, chodzę do lekarza oraz do psychologa psychoterapeuty. Także nie piszczcie, żebym szła na terapię, do lekarza, bo ja to wszystko mam, ale jest to beznadziejne, żadnego wsparcia, pomocy, jak sobie radzić. Proszę o poradę psychologiczną jak sobie radzić z gorszym samopoczuciem i samotnością? Nie pisać o terapiach, lekach...

Szanowna Pani,

pisze Pani ..."żadnego wsparcia, pomocy, jak sobie radzić?" i jednocześnie twierdzi Pani..."chodzę do lekarza oraz do psychologa psychoterapeuty", na tej podstawie można wnioskować, że ma Pani wsparcie specjalistyczne. W takim przypadku proszę o problemie porozmawiać ze swoim psychoterapeutą, wspólnie łatwiej będzie rozwiązać trudność.
Pozdrawiam serdecznie