Jak poradzić sobie z samotnością w malej miejscowości?

Witam. Mam 46 lat. Mieszkam z mężem w wiosce. Czuje się tutaj taka zamknięta. Oprócz wyjścia z dzieckiem na plac zabaw to nie ma gdzie wyjść. Mąż pracuje na dwie zmiany. Czuje się taka samotna. Mieszka tutaj rodzina męża ale to nie jest to.

Wyjścia są dwa:albo "weźmie Pani w swoje ręce" sprawę i zorganizuje w wiosce miejsce spotkań, świetlicę lub nawet zaaranżuje jakieś wspólne zajęcia. Albo skorzysta Pani z możliwości internetu tak, by spotkać innych ludzi wirtualnie (na początku). Pozdrawiam

Witam,

niewiele pisze Pani o sobie, nie wiem w jakim wieku jest dziecko, czy ma Pani możliwość podjęcia pracy? Można pomyśleć o samorealizacji - nie wiem, co dla Pani jest ważne? Zalecałabym szczerą rozmowę z mężem, o tym, co Pani czuje? Może wspólnie będzie łatwiej rozwiązać ten problem.

Pozdrawiam serdecznie

Witam, proszę się zastanowić jakich kontaktów Pani brakuje, jak można zrealizować te potrzeby, zainteresowania, pasje. Czy brakuje Pani kontaktów z ludźmi, bliskości z mężem, czy możliwości spędzania czasu. Proszę porozmawiać o tym z partnerem. Być może warto na przykład zaplanować wyjazd w wolny dzień do większej miejscowości i spędzić go inaczej niż zazwyczaj. Nawiązać kontakty ze znajomymi w internecie.
Pozdrawiam serdecznie