Brak chęci do życia, urodzenie dziecka a odpowiednie działania

Witam i z gory dziekuje za odpowiedz.Ciezko bedzie mi to ubrac w slowa ale postaram sie.Od roku nic nie robie ze swoim zyciem,chce ale sie boje.Mam mysli samobojcze,nic nie sprawia ze czuje sie szczesliwa,czesto placze z bezsilnosci.6 tygodniu temu urodzilam synka,myslalam ze on pomoze mi przezwyciezyc ciagly starch i w koncu uda mi sie zyc normalnie,lecz tak nie jest.Czesto mysle,ze mam depresje od zawsze bo tak naprawde bylam szczesliwa tylko jak pilam alcohol lub zapalilam trawke.

Zalecam udać się do psychoterapeuty i/lub psychiatry, ponieważ porada online w Pani stanie niewiele wniesie. Korzystając z profesjonalnej pomocy skuteczniej i szybciej dojdzie pani do równowagi. Proszę pamiętać że ma Pani dla kogo wyzdrowieć. Powodzenia