Pesymizm i brak sensu w życiu u 21-latki a depresja

witam,pisze poniewaz niepotrafie sobie poradzic.Czy moge miec depresje?Wszystko mnie dobija,do tego jestem straszna pesymistka wszystko stawiam na nie.Cos czego jeszcze niebylo a bedzie stawiam na to ze juz mi niewyjdze.Jezeli jest dobrze za chwile mam tysiac mysli i zaczynam plakac,niechce mi sie zyc i czasami naprawde wolalabym umrzec.To mnie meczy i jest coraz gorzej.chcialabym ogarnac to co sie dzieje w mojej glowie.niechce sie tak beznadziejnie czuc. zycie dla mnie nie ma sensu..

Niezależnie od diagnozy jaka zostanie Pani postawiona musi Pani wiedzieć że nawet krótki kontakt z terapeutą ma bardzo pozytywny wpływ na tego typu trudność. Proponuje umówić się na konsultacje z psychologiem. Proszę nie lekceważyć tego co się z Panią dzieje, proszę również się tego nie wystraszać.