Brak chęci życia u 48-latki

Pomocy czasami mam dosyć życia pomimo że mam 4-kę dzieci i wnuki , czuję się samotna mąż tylko praca jedzenie i spanie a ja !!! kilka razy chciałam odebrać sobie życie , jako dziecko tez czułam się niechciana ? Ciągle płaczę wybucham złością robię awantury , co mam zrobić z sobą nie daję już rady poddaję się czuję że moja psychika już tego nie wytrzymam a mam 48 lat boję się bo moja dwójka dzieci 17 i 9 letnie na to patrzy i płaczą i jak mówi córka nie widzisz że ja też cierpię POMOCY PROSZĘ

symptomy, ktore Pani opisuje, bardzo utrudniaja zycie i najlepiej zglosic sie z nimi na psychoterapie, gdzie nauczy sie Pani z nimi radzic, dbac o siebie, rozstanie z przeszloscia oraz odnajdzie radosc zycia. mysli samobojcze maja tez oddzielna dynamike....jesli Pani chce pomoc dzieciom, ktore tez cierpia, to najlepszym posagiem dla nich jest szczesliwa mama....warto zajac sie soba!!!zycze powodzenia, pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Dzień Dobry Pani,

Pochylam się nad odczuwanym przez Panią poczuciem samotności.

Proszę nie czekać i poprosić lekarza pierwszego kontaktu, o skierowanie do Poradni zdrowia psychicznego, celem podjęcia terapii.

Już teraz zachęcam Panią, by sięgnąć po pomoc i skontaktować się telefonicznie lub osobiście z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej w Poznaniu, gdzie po wstępnym rozpoznaniu specjaliści udzielą Pani odpowiedniej i bezpłatnej pomocy.

Życzę Pani odkrycia sensu, którego być może teraz Pani nie zauważa,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl