Brak erekcji podczas stosunku po dowiedzeniu się o byłych partnerach dziewczyny

brak erekcji podczas stosunku.poznalem dziewczyne i wszystko bylo oki,do momentu zblizenia,opowiedziala mi jak bylo jej z poprzednimi partnerami,na skutek czego nie moge osiagnac pelnego wzwodu.w czym tkwi problem ,wczesniej nie mialem z tym zadnych klopotow.

Dzień dobry!

Być może utrata erekcji podczas zbliżenia wynikała ze stresu związanego z wysłuchaniem opowieści o byłych partnerach kobiety. W związku z tym (choćby na poziomie nieświadomym) mógł uruchomić się u Pana mechanizm porównywania się do innych mężczyzn, obawa, lęk, zadaniowe podejście do seksu. Aby pojawiła się zdrowa erekcja potrzebne jest za to poczucie komfortu, bezpieczeństwa, pewności siebie. Zawsze jedno tylko nieudane zbliżenie nie jest jednak miarodajne. Bardzo możliwe, że przy kolejnych spotkaniach i kolejnych próbach kontaktu intymnego nie będzie miał Pan ponownie trudności z erekcją.

Pozdrawiam!

Niestety to częsty błąd popełniany przez młode kobiety.
W dzisiejszych "facebookowych" czasach potaniał ekshibicjonizm psychiczny, wszędzie go pełno.
Trudno natomiast o dyskrecję.
Na wrażliwych mężczyzn opowiadania o "byłych" nie mają dobrego wpływu...
Najprościej to udać się do lekarza seksuologa w miarę szybko, żeby ten nerwicowy objaw nie zaczął utrwalać się.
Są leki odłączające lękowe emocje od penisa, jest to dobre na krótki czas... Skuteczne dla "złapania" równowagi emocjonalnej.
Pozdrawiam