Brak koncentracji, otępienie, pustka w głowie

Witam! Odkad urodzilam coreczke (6 miesiecy temu) czuje straszny brak koncentracji,otępienie,pustkę w głowie, bezradność,problem z pamięcia, czasami problemy z płynnością mowy,nerwowość, brak sil,duże problemy ze zrozumieniem to co ktoś mówi, brak kreatywnego myślenia. Nie wiem czy jest to spowodowane zmeczeniem czy moze stac jeszcze cos za tym...W ciazy mialam cukrzyce ale dostalam specjalna diete i teraz jej nie mam. Prosze o porade co mam robic w tym kierunku by znow normalnie funkcjonowac.

Witam,

proszę zgłosić się do lekarza internisty i przekazać u te wszystkie informacje. On pokieruje Panią dalej - na badania lub do specjalisty.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Witam, przyczyn może być wiele - zaburzenia hormonalne, utrzymująca się depresja poporodowa, przemęczenie, sytuacja małżeńska...zacząłbym od lekarza rodzinnego, aby zrobić potrzebne badania i psychologa, bo ewidentnie potrzebne jest Pani wsparcie, możliwość "wygadania się". Proszę z tym nie czekać!