Brak orgazmu u partnera

Ostatnio z moim chłopakiem uprawialiśmy seks. On robił to pierwszy raz (ma 22 lata). I nie doszedł,mimo,że trwało to około 1-1,5h. Po pewnym czasie robiliśmy to drugi raz i to samo. Czym to może być spowodowane,że On nie może dojść ;/

Dzień dobry!

Prawdopodobnie - stres, napięcie emocjonalne naturalne dla początków życia seksualnego i braku doświadczenia. Być może - utrwalone nawyki masturbacyjne.

Istotne, jak sam partner rozumie i ocenia sytuację. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji.

Pozdrawiam!