Brak przyjaciół w szkole

Witam , chciałam się dowiedzieć jak mogę pomóc mojej córce . Miesiąc od szkoły minął miałam wrażenie żę wszystko jest dobrze jednak nie pewnego dnia przyszła córka ze szkoły zaczęła plakac az mało nie zaczęła się dusić . Zapytalam się co się stało to powiedziała żę nikt ją nie lubi nikt nie chce z nią porozmawiać a jak sama próbowała to zaczęły się takie teksty typu ,, Nikt cie tu nie chce " lub ,, Weź wyjdź " mówiła żę jest bardzo przygnebiona i ma ochote kogos zabic .Jest kochajaca corka.

Proszę porozmawiać o sytuacji z wychowawcą w szkole oraz bacznie monitorować zachowanie dziecka w domu. W przypadku występowania dłuższych stanów niepokoju u dziecka lub innych niepokojących zachowań lub postaw dziecka zalecam pełną konsultację dziecka z psychologiem.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza