Brak snu po mieszance dopalaczy

spróbowałam jakiejś mieszanki dopalaczy, ktorych zadaniem bylo przyniesc euforię, a nie speed.wszyscy inni pokonali "zejście" w dniu następnym,a ja nie śpię już drugą dobę, nie jem nic od 3 dni i nadal nie czuje zmęczenia i chęci na sen pomimo że mam ciśnienie i puls w normie, biore witaminy(aby uzupełnić te które straciłam przez proszek) i pije zieloną herbatę, żeby przeczyścić też trochę krew.Nie wiem już co robić i dlaczego tak jest.Zdarza mi się to pierwszy raz.
KOBIETA ponad rok temu

Niestety będą się zdarzać różne niemiłe niespodzianki po ewentualnym zażywaniu "nie wiadomo czego", bo nie wie Pani co była zażyła.
Reakcje na środki psychoaktywne są bardzo indywidualne, od niewielkich reakcji do zgonów włącznie.
Bezsenność jest typowa dla środków amfetaminowych, ale powinno być też pobudzenie układu krążenia - a tego nie ma...
Prawdopodobnie był to "mix" różnych substancji chemicznych o neurotoksycznym działaniu, być może na medycynie sądowej udałoby się to ustalić...
Proponuję przemyśleć swe zachowanie. Życie jest jedno...!