Brak uwagi i wykończenie emocjonalne

jestem wykończona emocjonalnie ,mam problemy ze skupieniem sie na jednej rzeczy ,obawiam sie wszystkiego ,wszystko analizuje ,jestem bardzo wpływowa na innych,nie jestem z nikim szczera ,nie potrafie wydobyc z siebie tego co naprawde czuje ,nic nie umiem ,czuje jak bym umierała od środka ,nie chce nikogo skrzwdzić a i tak zawsze to robie bo mówie to co ludzie chcieli by usłyszeć a potem sie tym zadreczam ,nie potrafie podjąć walki bo boje sie że nikt nie bedzie w stanie mi pomóc .Pomocy!

Witam. Umiejętnej pomocy udzieli Pani psychoterapeuta, bowiem od tego on jest. Pomoc znajdzie też Pani w sobie, gdy oczyści się Pani z negatywnego myślenia o sobie. Czeka Panią ciężka praca nad zrozumieniem własnych reakcji i zachowań. Ale warto. Trzymam za Panią kciuki.

Witam,
myślę jednak, że są osoby które będą mogły Pani pomóc! Z tego co czytam, ma Pani o sobie bardzo negatywne zdanie, być może wynika ono z obecnego samopoczucia, jednak zapewne jest w Pani potencjał, który na pewno można wydobyć. Warto dać sobie pomóc. W razie dodatkowych pytań czy wątpliwości, może się Pani kontaktować ze mną bezpośrednio, np. na maila. Pozdrawiam.