Jak poradzić sobie z obniżonym samopoczuciem i brakiem sensu w życiu?

Dzien dobry a raczej nie za bardzo....mam 29 lat i moje zycie nie ma sensu. Mam chlopaka ktory nie wierzy ze jest zle bo do tej pory zakladalam maske. Mam duzy problem w kontaktach z ludzmi nie interesuja mnie zyciowe losy innych osob nawet rodziny duzo zazdroszcze ze ktos sie umie ladnie wypowiedziec a ja taki gbur.mam mysli samobojcze boje sie ludzi denerwuje sie szybko robie wszystko tak na sile nie widze w tym sensu od zawsze tak mialam ale teraz to juz zenit nie radze sobie kazdego dnia mysle o smierci nie widze zeby ktos mogl ni pomoc w tym problemie.

Dzień dobry,
Kiedy pojawia się obniżony nastrój i poczucie braku sensu życia warto przyjrzeć się jaka jest tego przyczyna.
Wierzę, że nie jest Pani łatwo funkcjonować, gdy nie czuje Pani zrozumienia ze strony bliskich, kiedy robi Pani "wszystko na siłę" i nie czuje Pani sensu życia. Taki obniżony nastrój i poczucie braku sensu mogą wskazywać na stan depresyjny. Dodatkowo myśli samobójcze, które się pojawiają, to objaw, którego nie wolno bagatelizować. Proszę poszukać pomocy u specjalisty. Zachęcam do wizyty u psychiatry, myślę, że w takiej sytuacji warto pomóc sobie nie tylko psychoterapią, ale również lekami. Nawet jeśli nie widzi Pani na ten moment możliwości, by ktoś mógł Pani pomóc, trzeba szukać takiej pomocy. Obniżony nastrój, myśli samobójcze, trudności w relacjach z ludźmi z powodzeniem leczy się psychoterapią. Nawet jeżeli tak jak Pani pisze "od zawsze tak Pani miała" nie oznacza to, że ten stan będzie trwał zawsze. Proszę dać sobie szansę i zgłosić się po pomoc do specjalisty.
Pozdrawiam i życzę dużo siły