Brak sensu życia i smutek

wstaje rano chce mi sie płakac, łzy same leca, nie widze sensu zycia juz, mimo ze za oknem słonce mi sie nie chce zyc. nie mam zadnego celu w zyciu, nie radze juz sobie. zawsze byłam radosna usmiechnieta miałam hobby, a teraz ? nic nie mam nawet przyjaciół. Juz dłuzej tak nie wytrzymam.

Dzień dobry.

Sugerowałbym konsultację psychologiczną i prawdopodobnie terapię, dzięki której będzie Pani mogła przemóc opisane objawy i zwalczyć problemy.

Pozdrawiam.