Brak życiowego celu, zaburzenia koncentracji i nastroju

Witam, Mam 24 lata, jestem studentem, który uświadomił sobie, że nie ma żadnego celu w życiu. Co gorsza przestałem się tym życiem cieszyć. Zamknąłem się w sobie. Nie mam ochoty z nikim rozmawiać, a tym bardziej poznawać. Brakuje mi koncentracji. W głowie sama pustka. Nie potrafię niczego spamiętać. Gdyby nie praca i siłownia nie wychodziłbym z domu. Do kogo mam się zwrócić o pomoc?

Witam w takiej sytuacji doradzam, żeby udał się Pan na konsultację do lekarza psychiatry, który pomoże zdiagnozować Pana stan, oraz w razie konieczności skieruje dalej w tym np do psychologa. Do lekarza psychiatry w ramach NFZ nie jest konieczne skierowanie. Pozdrawiam serdecznie.