Brzydki zapach z ust u 49-latki

Witam! Od kilkunastu lat mam problem z obrzydliwym zapachem z ust.. Juz kilka minut po umyciu zebow zapach powraca. Niektore porawy z dodatkiem czosnku lub cebuli czuje nawet na nastepny dzien. Zyje duze ilosci gumy ale nawet wtedy mam wrazenie ze to nie pomaga.. Zęby mam w porzadku.Stomatolog mowi zeby gdzies indziej szukac przyczyn.. Chcialaby stosowac suplement diety o nazwie Hialitomin ale nie wiem czy pomoze. Czy warto to kupic? Prosze o porade.. Pozdrawiam serdecznie

Aleksander Ropielewski

Nie można powiedzieć czy hialitomin pomoże ponieważ nie znana jest przycyzna nieprzyjemnego zapachu z ust. Na pewno warto spróbować, a jednocześnie kontynuować diagnostykę tzn. skontaktować się z gastrologiem, który powinien skierować Panią na gastroskopię i wykonać ew. inne badania dodatkowe.