Budzenia nocne i płaczliwość a niedoleczona choroba u dziecka

Dziś jednak pójdziemy do pediatry, bo to nie jest normalne, że dziecko budzi się z płaczem, jakiś czas temu była chora. Zastanawiam się, że może jej choroba jest niedoleczona i coś w gardełku jej przeszkadza. Bo problemy trwają od momentu choroby. Ogólnie wydaje mi się, że jest zdrowa. Nasze posiłki są regularne, zasypianie, kąpiel... zawsze wygląda tak samo, dlatego to zachowanie mnie dziwi, najpierw dłuuuugie zasypianie, połączone z płaczem i pobudki co 2 godziny-płacz, marudzenie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy rzeczywiście mogą być wynikiem niedoleczonej infekcji. Koniecznie proszę zatem udać się do lekarza pediatry, który zbierze wywiad oraz zbada dziecko.