Całodniowe duszności i ucisk w gardle

Witam,cierpie na calodniowe,nie przemijające duszności mam poczucie braku tchu, ucisk w gardle,który nie pozwala przejść powietrzu do pluc,boje się ze zasne i się nie obudze,ze gdzieś wyjade i nie zlapie oddechu mam,tak od kilku lat-co to' ,serce mnie nie boli kaszlu nie mam tylko te przeklęte dusznosci

Witam,
Jeżeli została Pani właściwie przebadana i lekarz nic nie stwierdził istnieje prawdopodobieństwo, że cierpi Pani na zaburzenia lękowe, które to właśnie wywołują podobne objawy fizyczne i obawy. Może warto byłoby skorzystać z konsultacji psychoterapeuty aby to sprawdzić.
Pozdrawiam serdecznie,
Anna Mochnaczewska
Www.mochnaczewska-bloog.pl
Www.integral.com.pl