Celiakia i brak włosków w jelitach a możliwość leczenia

Witam choruje od bardzo długiego czasu na celiakie oraz brak włoków na jelitach 2 stopnia , ważę ciagle 50 kg przy wzroście 178 cm , moje pytanie to gdzie się udać na leczenie i jakie mogą być przybliżone koszty takiego leczenia , u mnie w szpitalu nie potrafią mi pomuc.

Witam, musi się Pan udać do najbliższej poradni dietetycznej, jaki będzie koszt trudno mi powiedzieć, proszę przejrzeć przed wizytą cennik na stronie poradni.Pozdrawiam

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Niestety celiaklia jest chorobą przewlekłą i w trakcie leczenia wymaga się od pacjenta stosowania diety. Jak na razie nie ma możliwości całkowitego wyleczenia.