Brak przyrostu wagi u kobiety przyjmującej tabletki antykoncepcyjne

Witam. Mam 167 cm i ważę 50 kg. Ostatnio moja niska waga zaczęła mi przeszkadzać, gdyż stojąc prosto widać mi żebra. Chciałabym przytyć szybko, bez żadnych diet. Niecały miesiąc temu zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne. Pochłaniam przez to całą lodówkę, a waga się nie zmienia. Co mogę zrobić aby przybrać na wadze?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam udanie się do poradni dietetycznej celem dokładnej analizy Pani nawyków żywieniowych i ustalenia jak najlepszej diety. Pozdrawiam