ChAD i dezorientacja po przebudzeniu

Witam. Mam ChAD . Czy to normalne ze : zdrzemnelam sie kiedys po pracy ( jezdzilam na rano i ktos mnie podwozil ) śnie i nagle sie budzę patrze na zegarek i po 16-tej mowie ze zaspalam i w panice bylam . Sprawdzam polaczenia nikt nie dzwonil ze czekal na mnie rano . Chcialam nawet dzwonic do tej osoby . I doszla do mnie rzeczywistosc. To nie pierwszy raz ze po obudzeniu sie bylam zdezorientowana itd.... zadko kiedy ale zdarzaly sie epizody takiego typu.To normalne czy powiedziec o tym lekarzowi?

Najlepiej konsultować to ze swoim psychoterapeutą- przyjrzenie się i zinterpretowanie tego objawu powinno pomóc w poradzeniu siebie z nim.