Chęć powrotu do partnera po rozstaniu

Witam! Ja i mój były chłopak rozeszliśmy się bo on zwątpił w uczucia do mnie.Po kilku mies.chciał wrócić, ale wtedy ja nie chciałam z nim być. Od tego czasu minęły 3 lata.Uświadomiłam sobie,że tęsknie za nim i chcę z nim być.Więc napisałam do niego. Powitał mnie ciepło,z wielkim zainteresowaniem.Pisaliśmy trochę a potem widzieliśmy się na imprezie kila razy i świetnie się bawiliśmy.Jednak nie odzywa się do mnie. 3 mies temu rozstał się z dziewczyną. Wiem,że coś jest między nami. Czułam to.

Mgr Marta Patoka

Witam.
Jedyna rzecz, jaką warto Ci doradzić to szczera rozmowa z tym chłopakiem. Jedynie w taki sposób dowiesz się, czy jest szansa, byście byli razem.
Pozdrawiam!

Witam,
Myślę, że nicc nie stoi na przeszkodzie abyście spróbowali jeszcze raz być razem ale pod warunkiem, że wyjaśnicie sobie szczerze co było naprawdę powodem Waszego poprzedniego rozstania.
Pozdrawiam