Chorobliwa zazdrość męża podczas imprez

witam, mam 25 lat i 4 letnią córkę... mój mąż jest chrorobliwie zazdrosny, chociaż ja nie daję mu do tego powodów.wszytsko jest u nas doskonale oprócz imprez. nieważne czy to jest wesele czy sylwester. wystarczy ze ktoś poprosi mnie 2 ray do tanca i już jest awantura. albo nawet jak ktoś zlapie mnie w pól żeby pokołysać się do jakies melodii. oczywiście chodzi tu o osoby, które mój maz dobrze zna. tłumacze mu ze to koledzy którzy tez sa z partnerkami. kocham go ale dluzej tak nie potrafie.Laura
25 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Lauro zazdrość Twojego męża może wynikać między innymi z niskiego poczucia własnej wartości lub może być związana z jego wcześniejszymi, bolesnymi doświadczeniami w związkach.
Warto, żebyś z nim szczerze porozmawiała na ten temat. Zapytaj go, dlaczego zachowuje się w taki sposób i wspólnie zastanówcie się, co możecie zrobić, aby to zmienić.
Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Pani Mąż jest zazdrosny o Panią z powodu zaniżonej samooceny.
Proszę zasugerować Mężowi podjęcie terapii indywidualnej, lub wspólnej terapii małżeńskiej (jeżeli zechce Pani pracować wraz z Mężem nad Waszym związkiem).

Życzę Pani wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com