Ciągłe uczucie głodu i późne chodzenie spać

coś sie dzieje niedobrego wracając do domu musiałem zwolnić bo bym upadł bardzo mi szybko biło serce biore prestarium na ciśnienie 5mg pół tabletki i cisnienie sie unormowało brałem też Letrox 50 ale przestałem czekam na wizytę endykrynologa i jeszcze jedno pojawiło się ciągle uczucie głodu jem a ciagle czuję głód śpię ok 6 godzin chodzę spać o 2 w nocy wcześniej nie umiem wstaję8-8 30 czy to powód tych prób upadków i głodu ew jakiś może pasożyt ogólnie nic mnie nie boli Dziękuję

Magdalena StusiĹska

Nie pisze Pan niestety, od kiedy nie bierze Pan Letroxu- być może przyczyną objawów jest zbyt duża dawka leku.