Ciągłe zapchany nos u 22-latki

Mam wiecznie zapchany nos i to nie jest katar. Byłam u lekarza dostałam leki o nazwie telfexo 120 mg i jakiś płyn do nosa( nazwy nie pamiętam) nic nie pomogło. Dodam że jeśli nie moge całkowicie oddychać przez nos używam wtedy sulfarinol pomaga na jakiś czas ale nie usuwa problemu. Co moge jeszcze z tym zrobić i co to może byc ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczna jest ponowna wizyta u lekarza, ktory oceni, czy przyczyna dolegliwości nie jest zakazenie bakteryjne lub zaburzenia budowy dróg oddechowych. Pozdrawiam