Ciągły katar, zatkany nos, wydzielina nie spływa z nosa u dziecka

Witam..Jestem mamą 3,5 letniego synka.Dziecko choruje od 2,5 lat.Ciągły katar,zatkany nos-wydzielina nie spływa z noska-i atakuje gardło.Brak odporności..Raz w miesiącu bierze antybiotyk od gardła..w wyniku tego,z wymazu gardła wyszło,że ma grzybicę..Ostatnia wizyta u laryngologa wykluczyła 3-ci migdał..Na chwilę obecną bierze-nystatynę-ale już się kończy nam,ribomunyl-na odporność,aerius,thonsilan i flixonase.Proszę o pomoc,bo lekarze już nie wiedzą co dalej,a mały non stop chory..Dziękuję

proszę dawać co dziennie 1 kroplę Vigantolu (niemiecka . D3 - tylko ta rzeczywiście działa ) poza tym świeże owoce nie sztuczne witaminy, codzienne 2-3 godziny ruchu na świeżym powietrzu) ostatecznie poprosić lekarz o skierowanie do szpitala na diagnostykę nawracających infekcji dróg oddechowych( może ma refluks żołądkowy? czy ulewał kiedyś jak był mały? No oczywiści trzeba leczyć grzybice i szukać przyczyn obniżonej odporności. W domu nie wolno palic papierosów!!!