Ciągły stan podgorączkowy u 19-letniej osoby

Witam. Odkąd żyję nie przypominam sobie, żebym miała stan podgorączkowy lub gorączkę. Wyjątkiem były czasy dziecięce. Ale tak to zawsze tylko osłabienie organizmu, okolice 35 stopni. Najniższa 34.6, chyba że termometr jest niedokładny, tak też może być. Ale i tak mnie to niepokoi, bo przecież świadczy to o tym, że organizm się nie broni, prawda? Że układ odpornościowy jest osłabiony. Czy to normalne? Czy powinnam może się udać do lekarza? Dziękuję za każdą odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

A jak często sa infekcje ? Proponuje udac sie do lekarz rodzinnego,