Co jeść, by zrzucić kilogramy przy karmieniu piersią?

Witam :)jestem matka karmiąca i chce zrzucić pare kilo co mogę jeść tak aby nie szkodziło maluchowi a jednocześnie nie było bardzo kaloryczne???

Lek. Marta Gryszkiewicz

Może jeść Pani wszystko, obserwując czy u dziecka nie występują jakieś niepokojące objawy. DO czasu ich wystąpienia - nie ma ograniczeń w diecie. Warto pamiętać że podczas karmienia piersią należy spożywać minimum 2,5 L wody dziennie. Nie należy się także przejadać. Może Pani także uprawiać sport. Karmienie nie ogranicza, ale niestety dla wielu stanowi łatwą wymówkę. Trzeba się więc wziąć za siebie. Powodzenia.