Co jeść po treningu cardio?

Co powinnam jeść po treningu cardio? Mam ,48lat 166cm-55kg i nie chce schudnąć. Jestem po zawale i angioplastyce

Dzień dobry,
Najważniejsza zasada jest taka, by po treningu zjeść cokolwiek (oczywiście zdrowego) w ciągu około pół godziny. Po treningu typu cardio najlepiej zjeść posiłek zawierający węglowodany (kasze, ryż, makaron, owsianki). Jeśli jest to trening intensywny, to najlepsze będą węglowodany proste np. owoce, kasza z owocami suszonymi itp. które najszybciej uzupełnią zapasy glikogenu.
Pozdrawiam,
Joanna Penza
http://madame.fit/